Home >> O nás
Email Tisk

O nás

Profil společnosti

Firma CD Motor a.s. se na trhu s pneumatikami pohybuje již od roku 2000. Na základě dohody s výrobcem pneumatik Cooper Tire & Rubber Company LTd. a je výhradním dovozcem pneumatik Cooper pro český a slovenský trh.

Jsme autorizovaným prodejcem pneumatik společnosti Goodyear Dunlop Tires Czech s.r.o. a Continental Barum s.r.o.  Konkrétně značky Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Continental, Barum, Matador a Mitas. Také dodáváme disky od německého výrobce ALCAR Bohemia s.r.o. Konkrétně značky AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO, KFZ Stahlrad. A disky od společnosti RONAL CR s.r.o.

 

 

Výrobce pneumatik Cooper, společnost Cooper Tire & Rubber company LTd., je se svými pobočkami, obchodními partnery, dceřinými společnostmi a již 100 letou tradicí výroby pneumatik jedním z lídrů na současném světovém trhu s pneumatikami. Cooper má výrobní podniky na třech kontinentech a celosvětovou prodejní a distribuční síť.

 

Výrobní závody:

USA:  Findlay - Ohio, Clarksdale - Mississippi, Texarkana - Arcansas, Tupelo - Mississippi

Evropa: Melksham - Velká Británie, Krusevac - Srbsko

Mexiko: El Salto - Mexico

Asie: Rongcheng - Čína, Kunshan – Čína

 

Produkty Cooper odpovídají požadavkům nejvíce se měnícího světového tržního prostředí. Pod značkou Cooper se po celém světě vyrobí miliony pneumatik, které na vozidlech zprostředkovávají dotek kvality do běžného života lidí. Kvalitu pneumatik Cooper zajišťují testovací a vývojová centra v Severní Americe, Evropě i Asii. 

100 tel log kulaté


 

ZMĚNA OBJEDNACÍHO ČASU

Vážený zákazníku, z  důvodů sezonního nárůstu objemu zakázek dochází ke změně objednacího času do 14:00 HODIN. Děkujeme za pochopení. 
archív novinek

Weblogo

Uživatelcoopertires goodyear dunlop Fulda