Home >> Novinky >> DAKAR 2016 13. ETAPA
Email Tisk

DAKAR 2016 13. ETAPA

Etapa 13: Villa Carlos Paz, Rosario
• Fojmotorsport Cooper Tires tým skončil na druhém místě v kategorii T2 a 34. celkově v Dakaru 2016.

Xavi Foj a Nacho Santamaría dokončili Dakar 2016 ve městě Rosario, Argentina. Tým neudělal jedinou chybu během závodu a dojel na druhém místě v kategorii T2 a 34. celkově.
Jen šest velmi dobrých vozidel se zkušenými řidiči bylo v pozici tento závod vyhrát.
Xavi: "Dnes ráno, když jsem šel pogratulovat Nicholasi Gibsonovi, vítězi naší kategorie, řekl mi, že v tomto Dakaru jsme jeli velmi rychle a byli jsme schopni přizpůsobit se terénu. Jsme velmi spokojeni s výsledkem, zejména s ohledem na soupeře, kteří byli mimořádní. Závod byl pro nás velmi náročný, ale stálo to za to".
Chtěli bychom poděkovat našim fanouškům za jejich podporu, týmu novinářů, kteří nás vždy podporovali a našim sponzorům, kteří nám umožnili být dnes zde a zejména bych chtěl vyzvednout našeho hlavního sponzora Cooper Tires, který nám poskytl  pneumatiky s dezénem STT Pro, které byly klíčem v mnoha etapách a na závěr nám umožnily získat tento výsledek.
Děkuji moc vám všem ze stupňů vítězů ve městě Rosario."

alt

ZMĚNA OBJEDNACÍHO ČASU

Vážený zákazníku, z  důvodů sezonního nárůstu objemu zakázek dochází ke změně objednacího času do 14:00 HODIN. Děkujeme za pochopení.